#1 2010-04-18 10:11:29

 Jareq Pasha

Lubie Placki

status flames@aqq.pl
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 34
Punktów :   
Imie Postaci:: Jareq Pasha
Frakcja:: Legion Światłości
WWW

Despoci

Ludzie - Despoci


http://fc06.deviantart.net/fs40/f/2009/018/9/b/Mercenary_1_by_NuMioH.jpg




Vlog nr. 106 z IP 918, Boss PC's


Początek nagrania.



- To jak mogę już mówić?
- Tak szefie, mówcie do tej kamery tam.
- I co mam tak po prostu opowiedzieć jak przetrwaliśmy i...
- Tak, macie całą historię opowiedzieć.


- Witam. Nazywam się Yuri. Jestem dowódcą rasy ludzkiej....
Nasi przodkowie, w czasie apokalipsy, znaleźli schrony w małych jaskiniach, znajdujących się w kanionie Alcatraz. Przetrwali tylko nieliczni. To była garstka! Kilkadziesiąt osób. Wiemy, że byli zabezpieczeni we wszelkie zasoby żywności. Nie wiemy jak. Nasi 'naukowcy'...Heh o ile można ich nazwać naukowcami, przeprowadzają badania na tych terenach. Wątpię by czegokolwiek się dowiedzieli. My praktycznie nic o nich nie wiemy. W jaskiniach znajdowały się małe źródła wody, które dostarczała im rzeka, przepływająca pod kanionem. Żyli w nim cały czas. Rozmnażając się dawali większe szanse na przetrwanie gatunku.
Po paru latach wyszli z cienia. To co zobaczyli było nie wyobrażalne. Pustkowie. Jedno wielkie nic, oblegane przez mase napromieniowanych psów i Ghouli. To jednak nie zdemotywowało ich do działania. Zbudowali mały mur, otaczający kanion. Zaczęli zajmować się rolnictwem, polowaniem na nienapromieniowane zwierzęta, rzemiosłem. Rozwijali się. Aż w końcu odkryli, że stoją na złożach żelaza, które za czasów przed apokaliptycznych warte by były miliony. Wraz z tym odkryciem ich technika poszła w górę. Zaczęli tworzyć proste maszyny, pomagające w codziennym życiu. Pojazdy pomagające im podróżować. Oczywiście z samego żelaza, stworzenie czegoś takiego nie byłoby możliwe. Mieli ogromne tereny, bogate w tak samą ogromną ilość zasobów. Krótko mówiąc: Mieli szczęście.

Tak jest do dziś. Rozmnażamy się, czytamy biblię i polujemy na napromieniowanych. Aha. I nie tolerujemy nikogo prócz ludzi. Nazwijcie to rasizmem, ale my wiemy swoje. Nasza wiedza... Nasze archiwa mówią to same za siebie. My jesteśmy ludźmi. Prawdziwymi ludźmi. Nie mamy wszczepionych żadnych implantów. Nie jesteśmy napromieniowani. Bo tylko tak nasz gatunek może przeżyć. Tylko tak przywrócimy Ziemi dawny ład.


Koniec nagrania.


http://i41.tinypic.com/34jd3ir.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.izabelcik.pun.pl www.bojowe1kurczaki.pun.pl www.aldanidar.pun.pl www.5on5cup.pun.pl www.wwe-attitude.pun.pl